Jõustumiskuupäev: november 2019

Kohaldamisala

See privaatsusavaldus kehtib suurkividisain.ee veebisaidi, teenuste, rakenduste ja toodete kohta, mis koguvad isikuandmeid ja näitavad neid tingimusi (ühiselt nimetatud kui „saidid“).

Teave, mida me kogume

Suurkivi Disain kogub mitut laadi teavet, et toimida tõhusalt ja pakkuda teile oma parimaid tooteid, teenuseid ja kogemusi. Kogutakse järgmist teavet.

 • Teie antud teave (näiteks kui registreerute meie saidil, tellite uudiskirju või meililiste, osalete uuringutes ja ostate meie tooteid või teenuseid).
 • Automaatselt kogutav teave (näiteks võime kasutada küpsiseid, veebimajakaid ja muud sarnast tehnoloogiat, mis koguvad mitteisiklikku teavet meie saitide kasutamise, meie e-kirjavahetuse ning teie arvuti ja veebilehitseja kohta).
 • Muudest allikatest kogutav teave (näiteks võime koguda teavet sellistest kaubanduslikult kättesaadavatest allikatest nagu andmeagregaatorid ja avalikud andmebaasid).

Samuti võime seda teavet kombineerida, et saaksime teie jaoks suhtlust ja reklaame kohandada, erilisi tooteid ja teenuseid välja töötada ning oma saite parendada.

Teave, mida koguvad automaatselt meie partnerid

 • Reklaamide näitamiseks oma saitidel kaasame ka kolmandate osapoolte reklaamivõrke ja teisi teenuseosutajaid. Need teenuseosutajad võivad kasutada küpsiseid ja muud sarnast tehnoloogiat mitteisiklike andmete kogumiseks, näiteks teie IP-aadressi saamiseks. Nad võivad kasutada ka kolmandatelt isikutelt saadud anonüümseid andmeid, mis aitavad neil tuua teieni sisukamaid reklaame.

Teie võimalus kontrollida küpsiseid ja muud sarnast tehnoloogiat

Küpsised, veebimajakad, Flash-küpsised ja muu sarnane tehnoloogia täidavad mitmeid olulisi ülesandeid, mis aitavad meil teid paremini teenindada. Kuid teil on küpsiste ja muu sarnase tehnoloogia kontrollimiseks mitmeid vahendeid:

 • Veebilehitseja suvandid küpsiste blokeerimiseks ja kustutamiseks või jälgimiseelistuste seadmiseks.
 • Digital Advertising Alliance’i loobumislehe külastamine siin, et keelduda kolmandate isikute reklaamiküpsistest.
 • Teavet Flash-küpsistega seotud privaatsus- ja salvestusseadete kasutamise kohta saate siit.

Kuidas me teie isikuandmeid kasutame

Suurkivi Disain kasutab kogutud teavet mitmel tähtsal eesmärgil, näiteks:

 • Teie soovitud toodete ja teenuste pakkumiseks.
 • Teiega suhtlemiseks meie, samuti meie partnerite ja sidusettevõtete toodete ja teenuste teemal.
 • Et jagada või postitada arvustusi meie toodete ja teenuste kohta.
 • Sisukamate ja asjakohasemate reklaamide näitamiseks.
 • Suurkivi Disain OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Suurkivi Disain OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Kuidas me teie isikuandmeid jagame

Suurkivi Disain müüb või avaldab teie isikuandmeid mitteseotud kolmandatele isikutele ilma teie nõusolekuta vaid järgmistel juhtudel.

 • Kui kaasame kolmandate osapoolte teenuseosutajaid selles privaatsusavalduses määratletud tegevustesse. Sellisel juhul lubame neil teenuseosutajatel kasutada teie isikuandmeid ainult toimingute tegemiseks meie nimel või seadusest tulenevate nõuete täitmiseks.
 • Kui korraldame koos teiste ettevõtetega ühiskampaaniaid ja selleks on vaja teie isikuandmeid. Me ei jaga teie isikuandmeid oma kampaaniapartneritega mingitel muudel põhjustel.
 • Kui on vaja ära hoida kuritegu või muud õigusrikkumist või kui seadus seda muul juhul nõuab.
 • Kui teine ettevõte omandab meid või meie vara.

Kuidas me teie isikuandmeid kaitseme

Suurkivi Disain rakendab teie isikuandmete kaitsmiseks tehnilisi ja füüsilisi meetmeid.

Teie isikuandmete valimine ja kontroll nende üle

Et muuta seda, kuidas Suurkivi Disain teiega ühendust võtab, või parandada või muuta oma andmeid või tühistada registreerumine meie lehel, saate oma andmeid uuendada meie saitide jaotises „Minu profiil“ või saates meie veebimeeskonnale e-kirja, kasutades oma konto lehel olevat vormi.

Teie California privaatsusõigused

Suurkivi Disain võib jagada teie isikuandmeid seotud kolmandate osapooltega, kellest mõni ei jaga nime Suurkivi Disain, nende otseturunduse eesmärkidel. Kui soovite rohkem teavet selle kohta, millist tüüpi isikuandmeid me kellega jagame, kirjutage meile aadressil: Suurkivi Disain, Nooruse tn 4, Kehtna vald, 79001 Raplamaa, Eesti. Märkus: õigusosakond.

Meie pühendumine laste privaatsusele

Suurkivi Disaini saidid on mõeldud üldiseks kasutamiseks ja me ei kogu oma saitidel teadlikult alla 13-aastaste laste isikuandmeid.

Muu teave

LINGID TEISTELE SAITIDELE

 • Suurkivi Disain püüab tagada, et kõik meie saitidel olevad lingid viivad teid internetis kasulikku ja usaldusväärsesse kohta, kuid me ei vastuta nende teiste saitide sisu ega privaatsustavade eest.

AVALIKUD FOORUMID JA ARVUSTUSED

 • Võite postitada meie saitidel arvustusi meie toodete ja teenuste kohta, kuid see teave muutub avalikuks ja me võime jätkata teie sisu näitamist ka pärast seda, kui olete oma konto kustutanud.

Muudatused meie privaatsusavalduses

Vaadake see privaatsusavaldus aeg-ajalt üle, sest me võime selle osi igal ajal ilma ette teatamata muuta või uuendada.

Kuidas meiega ühendust võtta

Suurkivi Disain, Nooruse tn 4, Kehtna vald, 79001 Raplamaa, Eesti. Märkus: õigusosakond

Teave, mida me kogume

TEILT SAADAV TEAVE

Kogume oma saitidel teilt saadavat teavet, kui otsustate seda meiega jagada meie saitide või teenuste kasutamiseks, meie saitidel registreerumiseks, uudiskirjade või meie meililisti tellimiseks, tekstsõnumite saamiseks, veebi- või tekstsõnumiuuringus või reklaamikampaanias osalemiseks, meie toodete või teenuste ostmiseks või meiega muul põhjusel ühenduse võtmiseks. Kogutav teave võib sisaldada teie nime, aadressi, telefoninumbrit, mobiiltelefoni numbrit, e-posti aadressi, vanust, sugu, fotot/pilti ja, kui teete meie saitidel oste, ka krediit-/deebetkaardi numbrit või muud finantsteavet. Teilt võidakse küsida teatud andmeid ka veebikonto loomisel. Ehkki konto loomisel on mõned andmed kohustuslikud, saate otsustada, millised andmed on meie saidi teistele liikmetele kättesaadavad. Selleks, et meie saite vaadata või suuremale osale saidi sisule juurde pääseda, ei pea te registreeruma ega oma andmeid esitama.

AUTOMAATSELT KOGUTAV TEAVE

Võime kasutada küpsiseid, veebimajakaid, pikslisilte, logifaile või muud tehnoloogiat, et koguda teatud andmeid meie saitide külastajate ja kasutajate kohta nende veebireklaamide näitamiseks, mis meie arvates vastavad paremini teie huvidele, ning selleks, et jälgida suhteid meie e-kirjade, tekstsõnumite ja veebireklaamide vahel. Näiteks võime automaatselt koguda teatud mitteisiklikku teavet, sealhulgas teavet teie kasutatava veebilehitseja ja operatsioonisüsteemi kohta, teie internetiteenuseosutaja nime, internetiprotokolli (IP) aadressi, tarkvaraversiooni, teavet geograafilise asukoha kohta (nt ühenduse jaoks kasutatava mobiilsidetorni IP-aadressi või asukoha järgi) ja selle domeeni nime, mille kaudu te meie saitidele pääsesite. Lisaks võime koguda teavet teie sirvimiskäitumise kohta, näiteks kuupäeva ja kellaaega, mil külastate meie saite, külastatud saitide alasid või lehekülgi, meie saitide vaatamiseks või kasutamiseks kulutatud aega, meie saitidele naasmise arvu, muid andmeid klõpsamiste või saidikasutuse kohta, samuti meilide või reklaamide kohta, mida te meie saitidel avate, edastate või läbi klõpsate. Selle teabe kogumine ja sidumine teie isiku tuvastamist võimaldava teabega aitab meil oma saite paremini kohandada ja teie veebikogemust parendada, salvestades teie eelistused teie saidikülastuste ajal ning leida neid saitide funktsioone, reklaame ja pakkumisi, mis võivad teid eriti huvitada.

MUUDEST ALLIKATEST KOGUTAV TEAVE

Võime saada teie kohta teavet muudest allikatest, sealhulgas sellistest kaubanduslikult kättesaadavatest allikatest nagu andmeagregaatorid ja avalikud andmebaasid. See teave võib sisaldada nime, demograafilist infot, huve ja avalikult jälgitavaid andmeid näiteks seoses sotsiaalmeedia ja ostukäitumisega.

TEABE KOMBINEERIMINE

Võime kombineerida teilt ja teie kohta saadavat teavet, sealhulgas meie saitide kaudu kogutud isiklikku ja mitteisiklikku teavet meie suhtluse kohandamiseks ning oma saitide, teenuste ja toodete täiustamiseks.

TEAVE, MIDA KOGUVAD AUTOMAATSELT MEIE PARTNERID

Samuti võime oma saitide toetamiseks kasutada reklaamivõrgustikest saadavaid kolmandate osapoolte reklaame. Mõned neist reklaamijatest ja reklaamivõrkudest võivad meie saitidel reklaamides kasutada sellist tehnoloogiat nagu küpsised ja veebimajakad/pikslisildid, mis võivad anda neile reklaamijatele ja reklaamivõrkudele teavet, sealhulgas teie mitteisiklikku teavet, näiteks teie IP-aadressi, teavet teie internetiteenuseosutaja ning meie saitide külastamiseks kasutatud veebilehitseja kohta ja selle kohta, kas teil on Flash installitud. Mõni neist reklaamijatest ja reklaamivõrkudest võib kasutada anonüümseid andmeid, näiteks kolmandatelt isikutelt saadud demograafilisi andmeid, mis aitavad neil teile reklaame saata. Need reklaamijad ja reklaamivõrgud kasutavad ülalnimetatud teavet selleks, et pakkuda teile asjakohaseid reklaame teie veebikäitumise, meie ja kolmandate osapoolte veebisaitidel tehtud ostutoimingute ning teie üldist asukohta puudutava demograafilise teabe järgi, et reklaam, mida te saitidel näete, vastaks paremini teie huvidele ja vajadustele.

Teie võimalus kontrollida küpsiseid ja muud sarnast tehnoloogiat

Te saate oma veebilehitsejas või operatsioonisüsteemis peatada uute küpsiste ja küpsiseteadete vastuvõtmise, keelata olemasolevad küpsised, keelata pildid (mis keelab pikslisildid) või määrata oma jälgimiseelistused. Pange tähele, et loobumine rakendub ainult sellele lehitsejale, mida kasutate, kui otsustate reklaamiküpsistest loobuda. Külastades Digital Advertising Alliance’i loobumislehte siin, saate keelduda kolmandate isikute reklaamiküpsistest. Teabe saamiseks Flash-küpsistega seotud privaatsus- ja salvestusseadete kasutamise kohta klõpsake siin. Ilma küpsiste või pikslisiltideta ei pruugi te aga saada meie saitide funktsioone täielikult kasutada. Vaadake lehitseja osadest „Tööriistad“ või „Spikker“ järele, kuidas küpsise- ja muid jälgimiseelistusi muuta. Pange siiski tähele, et meie süsteemid ei pruugi mõne või ühegi brauseri DNT-päiseid („Ära jälgi“) ära tunda.

Kuidas me teie isikuandmeid kasutame

Suurkivi Disain võib kasutada teilt ja teie kohta kogutavat teavet järgmistel eesmärkidel.

 • Teie küsimustele või kommentaaridele vastamiseks, tellimuste täitmiseks, maksete töötlemiseks ja tehingupettuste ärahoidmiseks, teenuste osutamiseks ning teiega ühenduse võtmiseks ja suhtlemiseks.
 • Et pakkuda teile kohandatud saidisisu, teha oma või teistel saitidel või e-posti või tekstsõnumi teel suunatud pakkumisi ja reklaami.
 • Et võtta teiega ühendust teabe, uudiskirjade ja reklaammaterjalide edastamiseks Suurkivi Disaini või meie partnerite ja sidusettevõtete poolt.
 • Et postitada arvustusi meie toodete ja teenuste kohta oma saitidel.
 • Uute toodete ja teenuste väljatöötamiseks.
 • Probleemide lahendamiseks, oma saitide või tegevuse rakenduste ülevaatamiseks ning oma sisu, toodete ja teenuste parendamiseks.
 • Oma sidevõrkude haldamiseks.
 • Oma saitide ja ettevõtte turvalisuse või terviklikkuse kaitsmiseks.
 • Ning nagu juba andmete kogumise punktis öeldud.

Kuidas me teie isikuandmeid jagame

Me müüme või avaldame muul viisil oma saitide külastajate kohta isiku tuvastamist võimaldavat teavet ainult siin kirjeldatud eesmärkidel. Me ei jaga teie isikut tuvastamist võimaldavat teavet mitteseotud kolmandate osapooltega nende turunduseesmärkidel ilma teie nõusolekuta. California elanikele: vaadake altpoolt osa „Teie California privaatsusõigused“. Palkame äritegevuse käigus teisi ettevõtteid ja üksikisikuid täitma meie nimel mitmeid ülesandeid. Näiteks ostame teenuseid agentuuridelt, kes aitavad korraldada tarbijakampaaniaid, analüüsida andmeid, täita teie tellimusi ja osutada klienditeenindust. Need teenuseosutajad võivad pääseda meie veebisaidi külastajate isiku tuvastamist võimaldava teabe juurde, kui see on vajalik nende ülesannete täitmiseks Suurkivi Disaini huvides, kuid Suurkivi Disain on volitanud neid kasutama või avaldama teavet vaid siis, kui neil on vaja osutada teenuseid Suurkivi Disaini nimel või täita seadusest tulenevaid nõudeid, ning nad on kohustatud hoidma teavet konfidentsiaalsena. Lisaks võime avaldada teavet juhul, kui see on meie arvates vajalik tegeliku või kahtlustatava kuriteo või endale või teistele kahju tekitamise uurimiseks või ärahoidmiseks, kui seadused seda nõuavad või kui õiguskaitseasutused või muud riigiametid seda taotlevad.

Me võime korraldada koos teiste ettevõtetega ühiskampaaniaid. Võime jagada oma kampaaniapartneritega (ja nende teenuseosutajatega) teatud isiku tuvastamist võimaldavat teavet, mis on kampaania elluviimiseks vajalik. Muudel põhjustel jagame seda teavet oma kampaaniapartneritega ainult teie nõusolekul.

Tavapärase äritegevuse käigus võib Suurkivi Disain müüa või osta vara või omakapitali. Kui mõni teine üksus omastab meid või meie vara, võidakse teie kohta kogutud teave üle anda sellele üksusele. Lisaks, kui meie poolt või vastu on algatatud pankroti- või saneerimismenetlust, võidakse see teave lugeda meie varaks ja müüa või üle anda kolmandatele isikutele. Müümise või üleandmise korral teeme mõistlikke jõupingutusi tagamaks, et saaja kasutab meie veebisaidi kaudu saadud isiku tuvastamist võimaldavat teavet siinse privaatsusavalduse kohaselt.

Kuidas me teie isikuandmeid kaitseme

Teie isikuandmete kaitsmine on meie jaoks tähtis. Rakendame halduslikke, tehnilisi ja füüsilisi kaitsemeetmeteid, mis aitavad kaitsta meie saitidel kogutavat isiku tuvastamist võimaldavat teavet omavolilise kasutamise, avaldamise, muutmise või hävitamise eest.

Teie isikuandmete valimine ja kontroll nende üle

Teie isikuandmed, mis te meile saitidel annate, on täielikult teie kontrolli all. Näiteks saate muuta oma eelistusi jätkukontaktide osas, saates e-kirja veebimeeskonna aadressile, mille leiate altpoolt lingitud lehelt, või muutes teavet meie saitide osas „Minu profiil“ (või muus sarnases kohas). Soovi korral võite tühistada registreerumise ja me võtame meetmeid teie isikuandmete kustutamiseks oma andmebaasist. Kui soovite seda teha, saatke veebimeeskonnale e-kiri, kasutades vormi allpool lingitud lehel: Tarbija rahulolu e-kiri.

Teie California privaatsusõigused

Ainult California elanikele. Me võime jagada teie isiku tuvastamist võimaldavat teavet seotud kolmandate osapooltega, kellest mõni ei jaga nime Suurkivi Disain, nende otseturunduse eesmärkidel. Kui soovite rohkem teavet selle kohta, milliseid isikuandmeid me nende seotud kolmandatele osapooltega nende otseturunduse eesmärkidel jagame, või nende osapoolte endi kohta, saatke kiri pealkirjaga „California privaatsusõigused“ ja oma nime ning posti- ja meiliaadressiga aadressile

Suurkivi Disain, Nooruse tn 4, Kehtna vald, 79001 Raplamaa, Eesti. Märkus: õigusosakond

 

Meie pühendumine laste privaatsusele

Meie saidid on mõeldud üldiseks kasutamiseks ja Suurkivi Disain ei kogu oma saitidel teadlikult alla 13-aastaste laste isikuandmeid. Me võime lubada lastel saata meile e-kirju. Võime neile e-kirjadele vastata või neid edastada, kuid me ei lisa neis kirjades olevaid nimesid, meiliaadresse ega neid kirju endid oma tööandmebaasi. Me ei säilita seda teavet ega jaga seda kolmandate isikutega (välja arvatud, nagu ülalpool öeldud, tugiteenuseid osutavad ettevõtted).

Föderaalseaduse kohaselt on alla 13-aastastele lastele mõeldud veebisaitidel keelatud muuta lapse osalemine mingis tegevuses selliseks, et laps avaldaks rohkem isiklikku teavet, kui see on selles tegevuses mõistlikult vajalik. Me järgime seda nõuet täielikult.

Kui me siiski säilitame seda teavet oma tööandmebaasis, saab iga lapsevanem pärast oma isiku nõuetekohast tõendamist vaadata kõiki tema lapse kohta kogutud andmeid. Samuti võib ta nõuda teabe kustutamist meie andmebaasist ja keelata lapse andmete edasise kogumise või kasutamise. Kui olete lapsevanem ja soovite neid õigusi kasutada, võtke ühendust veebimeeskonnaga allpool kirjeldatud viisil.

Muu teave

LINGID TEISTELE SAITIDELE

Suurkivi Disain püüab mõistlikult tagada, et kõik meie saitidel olevad lingid viivad teid internetis kasulikku ja usaldusväärsesse kohta. Pakume neid linke ainult teie mugavuse huvides ja teabe jagamiseks. Lisaks on erinevatel veebisaitidel erinevad nende saitide kasutamisega seotud privaatsusavaldused. Lugege konkreetse saidi privaatsusavaldust, et mõista selle saidiga seotud privaatsustavasid. Me ei vastuta kolmandate osapoolte veebisaitide sisu ega privaatsustavade eest.

AVALIKUD FOORUMID JA ARVUSTUSED

Te võite postitada meie saitidel arvustusi meie toodete ja teenuste kohta. Igasugune teave, näiteks arvustused, mida võite avaldada oma kontaktivõrgule meie saitidel, blogides, teadetetahvlitel, jututubades või muudes meie saitidel olevates avalikes ruumides, muutub avalikuks teabeks. Olge ettevaatlik isikuandmete avaldamisel neis avalikes ruumides. Kui kustutate oma konto, võime jätkata teie sisu näitamist anonüümselt.

Muudatused meie privaatsusavalduses

Võime selle privaatsusavalduse osi igal ajal ilma teile ette teatamata muuta või uuendada. Vaadake see privaatsusavaldus aeg-ajalt üle, et olla teadlik igasugustest selles tehtud muudatustest või uuendustest. Näitame privaatsusavalduse jõustumise kuupäeva avalduse esimesel leheküljel.

Kuidas meiega ühendust võtta

Kui teil on meie privaatsusavalduse või -tavade kohta küsimusi, võite võtta meiega ühendust aadressil

Suurkivi Disain, Nooruse tn 4, Kehtna vald, 79001 Raplamaa, Eesti. Märkus: õigusosakond

Vastame rõõmuga teie küsimustele ja kuulame teie muresid.